Стадо корів в Англії знепритомніло через Тома Круза

Знімальна група сьомої частини фільму «Місія нездійсненна» змусила зомліти стадо корів для забезпечення безпеки американського актора Тома Круза (Tom Cruise), пише The Sun.

Зараз зйомки картини проходять на території національного парку «Озерний край» в Англії. За сюжетом в одному з епізодів американський актор, який виконує головну роль Ітана Ханта, повинен був приземлитися з парашутом в кадрі. 59-річний артист здійснив чотири стрибки, під час яких знімальна група включала пристрої, що видають високочастотний шум. Вони повинні були забезпечити актора від польоту дронів в ході стрибків.

Випускається ультразвук був настільки сильним, що впливав на тварин в окрузі. Кілька десятків корів, що паслися неподалік, знепритомніли. Після виключення техніки тварини прийшли до тями.

Незважаючи на небезпеку інциденту, місцеві жителі не стали скаржитися на зірку. Сам актор зізнався, що любить гірський регіон в північно-західній Англії і кілька разів бував там в походах.

Раніше Том Круз під час зйомок фільму «Місія нездійсненна 7» приземлився в чужому саду на вертольоті і покатав дітей. Коли зірка сіл на вертольоті в саду британців, вони були сильно здивовані. В якості подяки Круз позував з сім’єю для фотографій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...