Скарлетт Йоханссон розповіла, що буде з Чорною Вдовою в «Месниках: Фінал»

Коли Наташа Романофф зустріла свій кінець в «Месниках: Фінал», багато шанувальників засмутилися, оскільки вирішили, що з героїнею не попрощалися так, як вона того заслужила.

Але сама Скарлетт Йоханссон вважає, що загибель її персонажа була потрібною і правильною. Про це вона в черговий раз висловилася в недавньому інтерв’ю виданню Total Film.

Скарлетт помітила, що вчинок Нат був її власним вибором, її єдиною можливістю допомогти іншим усунути шкоду, яку Танос завдав всесвіту.

У Наташі було неймовірне подорож довжиною в 10 років, і я відчула, що вона нарешті змогла зробити правильний вибір. Та найбільша жертва, яку вона приносить, здавалася дуже характерною для персонажа, — поділилася думками актриса.

Також Йоханссон додала, що якщо озирнутися назад на фільми з участю Чорної Вдови, то стане зрозуміло, що всі вони вели її до необхідності зробити цей вибір. З цією думкою згоден і сценарист «Фіналу» Крістофер Маркус. В одному з торішніх інтерв’ю він зазначив, що п’ятирічний стрибок у часі показав, наскільки Наташа зосереджена на бажанні знову зробити світ навколо нормальним. Вона буквально жила цією думкою, і як тільки у неї з’явилася можливість внести свій внесок у порятунок людства і допомогти роздобути Камінь Душі, вона поспішила їй скористатися.

Вже скоро фанатів чекає нова зустріч з Наташею, яка допоможе попрощатися з героїнею як личить. «Чорна Вдова» стартує в кінотеатрах 5 листопада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...