Принцес Беатріс і Євгенію можуть виселити з резиденцій

Англійських принцес сестер Беатріс і Євгенію можуть виселити разом з усіма мешканцями з фешенебельних котеджів в Лондоні, повідомляють таблоїди.

Принцеси крові, дочки герцога Йоркського, є не тільки рідними сестрами, а й подругами з дитинства. Вони входять в першу десятку спадкоємців британського престолу. Вони часто потрапляють на сторінки преси, особлива старша — Беатріс Йоркська, якій дістається від ЗМІ за вагу, за стиль і безумовно, за капелюшки.

«Королівські палаци відчувають величезні збитки, поки вони закриті для публіки в пік туристичного сезону в Великобританії», — повідомляє знайомий з ситуацією джерело. Йдеться про втрати сотень мільйонів фунтів стерлінгів на вхідних квитках і сувенірах. «Королівські особи дуже стурбовані тим, що їм доведеться пожертвувати своїм розкішним способом життя», — додав інсайдер.

В даному контексті називаються саме принцеси Євгенія і Беатріс. Вони бояться, що оскільки не є старшими членами сім’ї і фінансуються лише частково, їм доведеться переїхати в Королівську Ложу в Віндзорі разом з батьками.

В даний час Євгенія проживає в Лондоні в невеликому котеджі «Айві» з чоловіком, а Беатріс в Сент-Джеймському котеджі — зі своїм нареченим Едоардо Мопеллі Моцці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...