Про життя принцеси Діани відзняли новий документальний фільм

Нова документальна стрічка про секрети колишньої дружини принца Чарльза ще не вийшла в світ, але вже стала по-справжньому скандальною.

Подробиці, які обіцяють розкрити творці фільму, виглядають досить шокуюче. Так, стало відомо, що в ньому стверджується ніби принцеса Діана намагалася накласти на себе руки чотири рази.

Крім того, виявилося, що кіно з робочою назвою «Бути мною: Діана» буде розділено на кілька частин, щоб якомога глибше занурити глядача в переживання і страхи принцеси. Не омине стороною картина і нещасний шлюб Діани, і психічні розлади, з якими вона боролася, і навіть важке дитинство. Планується, що у фільмі будуть використані не були опубліковані раніше кадри з промов Діани, зроблені напередодні її смерті. Також в зйомках взяли участь її близькі, які перебували поруч з леді Ді в останні роки життя.

Подібна інформація викликала обурення у синів принцеси Діани — принців Вільяма і Гаррі. Онуки Єлизавети II впевнені, що документальна стрічка не може бути достовірна. За словами їхніх представників, спадкоємці англійського престолу вкрай розсерджені і засмучені через ситуації, що склалася. Однак творці стрічки стоять на своєму.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,