Король Таїланду самоізолювався в Німеччині, прихопивши десятки коханок

Король Таїланду Маха Вачіралонгкорн Рама Х самоізолювався через коронавірус з 20 наложницями в розкішному готелі за кордоном. Про це повідомляє Daily Mirror.

67-річний тайський король викупив всі номери чотиризіркового німецького готелю Grand Hotel Sonnenbichl і розмістився там на час карантину з десятками коханок, відзначають ЗМІ. Чи перебували його дружини разом з ним, не уточнюється. Влада Німеччини далf офіційний дозвіл Рамі Х на в’їзд і відпочинок в країні не дивлячись на режим загальної ізоляції.

Як тільки новина про його поїздку просочилася в соцмережі, тайці ополчилися на свого короля. Вони ввели в Twitter хештег, який в перекладі з тайського означає: «Навіщо нам потрібен король?» Під цим хештегом зроблено вже більше мільйона публікацій. Місцеві жителі висловили своє обурення незважаючи на тайський закон, згідно з яким за образу монархії загрожує тюремний термін до 15 років.

Маха Вачіралонгкорн був одружений чотири рази. У 1977 році майбутній король уклав шлюб з двоюрідною сестрою, принцесою Мом Луанг Соамсавалі Кітіякара. Через три роки вони розлучилися, але офіційно розлучення було оформлене лише в 1993 році. На той час принц жив з коханкою — актрисою Ювадхідою Полпрасет. У 1994 році вони зареєстрували шлюб, а через два роки принцеса втекла до Великобританії.

Принц пояснив розрив тим, що дружина зраджувала йому з 60-річним маршалом авіації Таїланду Анандом Ротсамханом. Він призначив новим маршалом авіації свого карликового пуделя Фу Фу і знайшов третю дружину — простолюдинку Срірасмі Акхарапхонгпрічу. У травні 2014 року в пресу просочилися фотографії, на яких Срірасмі, одягнена лише в стрінги, годує Фу Фу святковим тортом. Через кілька місяців вона позбулася титулу через звинувачення в корупції, а пудель помер.

Четвертий і останній шлюб був укладений в травні 2019 року. 66-річний король одружився на 40-річній Сутхіде Тіджано — колишньої стюардесі, яка очолювала його особисту охорону. Опальна фаворитка Сінінат Вонгваджірапакді на сім років молодше Сутхіди. Вона також служила в охороні короля.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,