Нів Кемпбелл повернеться до ролі Сідні Прескотт в «Крику 5»

Багато років можливість появи фільму «Крик 5» була невисокою через смерть творця франшизи Уеса Крейвена і неоднозначної реакції глядачів на «Крик 4».

Але в минулому році режисерський дует Метта Беттінеллі-Олпіна і Тайлера Джиллета зважився зняти новий фільм. Частиною успіху нового проекту була б поява в ньому акторів, що зіграли в усіх попередніх фільмах франшизи. Раніше вже офіційно підтверджувалося, що Девід Аркетт повернеться до ролі шерифа Дьюї Райлі, а Кортні Кокс — до ролі журналістки Гейл Везерс. Але переговори з виконавицею головної ролі в попередніх фільмах Нів Кемпбелл затягнулися.

Сайт Bloody Disgusting повідомляє, що актриса нарешті підписала договір. На честь закінчення переговорів вона виклала в Instagram ролик з підписом «Привіт, Сідні … Пам’ятаєш мене?» Пост вона супроводила хештегом «Крик» і «Я повертаюся». Актриса вже висловилася про проект:

Творці «Крику 5» проявили любов і повагу до Уесу Крейвену і всього того, що він зробив для франшизи. Я дуже рада повторити роль Сідні Прескотт і повернутися в Вудсборо.

Режисери теж раді тому, що Кемпбелл приєдналася до проекту:

Навіть не віриться! Важко висловити, як сильно Сідні Прескотт вплинула на нашу любов до кіно. Можливість попрацювати з Нив — це мрія. Без Нив новий фільм не був би «Криком».

Прем’єра фільму «Крик 5» запланована на 2022 рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...