Меттью Макконахі пояснив, чому не хоче обговорювати пережите сексуальне насильство

У нещодавній автобіографії Greenlights Меттью Макконахі поділився багатьма особистими подробицями.

В одній із глав він розповів, як в 15 років позбувся невинності.

«Мене змусили зайнятися сексом в перший раз, коли мені було 15 років. Тоді я думав, що потраплю в пекло через секс до шлюбу. Але тепер думаю, що це був не той випадок», — поділився актор. Також Меттью розповів, як одного разу до нього чіплявся чоловік, коли він 18-річний «валявся в задній частині фургона без свідомості».

Однак актор не став розвивати ці теми в книзі і навіть зазначив, що не відчуває себе жертвою. Нещодавно в шоу Tamron Hall він пояснив, чому не хоче обговорювати це: «Я не бачу в цьому нічого конструктивного. Ці обговорення перетворяться в заголовки: «Подробиці розтління Меттью», «Як шантажували Макконахі», а це неправильні заголовки. Чи був я жертвою в тих двох ситуація? Так звісно. Але це не означає, що я проніс це через своє життя, і думаю: «О, я така жертва». Або що ці два нещасних моменту перетворили мене в того, ким я став».

Меттью зазначив, що зіткнувся з домаганнями у свідомому віці, тому не «застряг» в них. «Це сталося, коли мені було 15 і 18 років. Може бути, якби воно раніше, я б заплутався. Але коли це сталося, мені було абсолютно зрозуміло, що це неправильні речі, що таке не повинно відбуватися. Я думаю, ця ясність допомогла мені не застрягти в цьому і уникнути формування помилкового уявлення про те, як влаштований світ», — сказав актор.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...