Меган Маркл розчарувала принца Філіпа, відмовившись «підтримати монархію»

Чоловік британської королеви Єлизавети II принц Філіп розчарований небажанням подружжя свого онука Меган Маркл підтримати принца Гаррі і британську монархію.

Про це написала королівський біограф Інгрід Сьюард в своїй новій книзі. За її словами, герцог Единбурзький відмовився від своєї військово-морської кар’єри, щоб підтримати свою дружину, що зійшла на престол в 1952 році. Сьюард підкреслила, що принца Філіпа обурив і розчарував той факт, що Меган Маркл немає й його приклад і не відмовилася від акторської кар’єри.

«У нього не вкладається в голові, чому вона [Маркл] не може просто кинути акторську кар’єру, щоб підтримати чоловіка і монархію», — цитує Сьюард Daily Mail.

При цьому біограф зазначила, що герцог Единбурзький вважав за краще не втручатися в ситуацію з онуком і в січні відмовився бути присутнім на сімейній зустрічі, на якій Гаррі і Меган отримали схвалення Єлизавети II на відмову від повноважень членів королівської сім’ї.

8 січня принц Гаррі і Меган Маркл повідомили в Instagram про бажання відмовитися від обов’язків старших членів королівської сім’ї і отримати фінансову незалежність від Букінгемського палацу. Після довгих обговорень подружжя отримало це право, незважаючи на розчарування цим вибором з боку королеви Єлизавети II.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...