Колега Тома Круза розкритикувала його в ЗМІ: «Він лише прикидається милим»

Актриса Ліа Реміні дала інтерв’ю Us Weekly, де розповіла про те, «який насправді» Том Круз.

Я думаю, що прийшов час людям прокинутися і поглянути на реальні факти. Протягом багатьох років Том використовував свій імідж, щоб бути хорошим хлопцем. Хоча, я вважаю, був час, коли він був порядною і добрим людиною. Але він перетворився в Девіда Міскевіджа [лідера саєнтології] і повністю присвятив себе місії саєнтології по «очищенню» планети Земля, що має на увазі перетворення 80 відсотків населення світу в саєнтологів, — сказала Ліа.

Реміні сама була саєнтологом кілька років, але в 2013 році пішла з саєнтології. А Круз досі залишається головним саєнтологом серед знаменитостей. Ліа також розповіла, як ця ідеологія вплинула на його шлюб з Ніколь Кідман.

[Старший віце-президент Міжнародного центру знаменитостей Церкви Саєнтології] Томмі Девіс проводив конфіденційні консультації з саєнтології, щоб вбити клин між Томом і його дружиною Ніколь, тому що Ніколь більше не хотіла займатися саєнтологією. А Девід Міскевідж позбувся неї, щоб наблизити Круза до саєнтології.

Том протягом багатьох років використовував свою церкву, щоб мучити своїх співробітників, посилаючи їх на допити за їх рахунок, в результаті чого жінка, яку я знаю, збанкрутувала і після роботи на Тома не змогла створити свою сім’ю. Її роками допитувала і карала церква, через що вона втратила свій будинок. Це деякі з тих речей, які зробив Том, про які ніколи не говорять, і я думаю, що прийшов час змінити це, — поділилася Ліа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...