Кейт Бекінсейл розповіла про дискримінацію зрілих жінок

46-річна Кейт Бекінсейл стала героїнею червневого номера журналу Women’s Health.

В інтерв’ю виданню актриса поділилася нетривіальними поглядами на шлюб, а також торкнулася теми дискримінації за віком по відношенню до жінок. Після 15-річного шлюбу з режисером Леном Уайзманом, з яким Кейт розійшлася в 2015 році, актриса стала інакше дивитися на шлюб: «Думаю, набагато більше людей могли б зберегти свій шлюб, якби не були змушені жити один з одним в одному будинку. Бути одруженою ніби як легко, а ось жити з кимось пліч-о-пліч в одному просторі — це занадто. А ще я думаю, що саме жінки (хоча це узагальнення) схильні підпорядковувати свої потреби і підлаштовуватися під того, хто знаходиться з ними в одному просторі. Так що якщо ти живеш з чоловіком, коханим, дітьми або батьками, частенько твої ідеї про те, що б ти хотіла зробити, закінчуються тим, що ти йдеш на поступки зі словами «А, ну добре, немає так немає». Так що це дуже приємно, коли у тебе є можливість не перебувати постійно в стані компромісу».

Після розлучення з Уайзманом Кейт, на превелике обурення консервативного прошарку суспільства, дозволяє собі мезальянси з юнаками, які вдвічі молодше неї. Самі тривалі відносини за останні п’ять років у Кейт були з 26-річним актором і коміком Пітом Девідсоном — їх роман тривав чотири місяці, протягом яких Кейт була змушена вислуховувати і читати дотепні коментарі про свій вік. При цьому ніхто не бере в облогу подібною критикою, наприклад, 53-річного Венсана Касселя, який виховує однорічну дитину з 23-річною моделлю Тіною Кунакі.

«Бути жінкою старше 32 років і продовжувати при цьому розважатися — це майже що політичний акт. І під словом «розважатися» я навіть не маю на увазі алкоголь, наркотики і вечірки — це все не про мене. Але просто дозволити собі виглядати нерозумно, виходити в світ або не виходити. «Посиджу-ка я вдома, пов’яжу гачком в очікуванні менопаузи» — єдина модель поведінки, яка не розглядається як щось ризиковане. Що на мій погляд, абсолютно сміховинно. Я постійно бачу чоловіків, які в будь-якому віці роблять все, що їм заманеться — будь то зміни в особистому житті, рішення купити мотоцикл або зробити нове татуювання. І ніхто, дивлячись на них, не задається питанням «Чому ж він не народив побільше діточок?», Або «він взагалі збирається заводити сім’ю і дітей?», Або «Чому він змінює жінок як рукавички?»

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...