Холлі Беррі довелося поголити дочку наголо

Холлі Беррі довелося поголити дочку наголо

Відома голлівудська актриса Холлі Беррі виховує двох дітей: 12-річну дочку Налу і 6-річного сина Масео.

Її дочці дісталися кучеряве і дуже густе волосся, які і стали головною проблемою в житті дівчинки. Само собою, за такими волоссям потрібно ретельно доглядати. Зараз, під час карантину, Холлі зі своїми дітьми майже щодня плаває в басейні, а після зазвичай пропонує дочці допомогти розчесати її мокре і густе волосся, так як дівчинці важко самостійно справлятися з такою копицею.

Однак 12-річна Налу відмовлялася від допомоги матері і вважала, що вже досить доросла, щоб самостійно впоратися з волоссям. На жаль, дівчинка помилялася. У Нали не виходило розчесатися як слід, так що вона звернулася за допомогою до матері. Холлі ж виявила величезну кількість колтунів. Волосся були так сильно сплутані, що Беррі довелося поголити дочку наголо.

«Їй все це не сподобалося, але такий був єдиний вихід. Тепер вона все розуміє. Я сказала їй, що, по-перше, надалі вона буде дозволяти мамі допомагати їй. А по-друге, навчиться розчісувати своє волосся самостійно», – розповіла актриса в ефірі програми The Tonight Show.

Поділитись