Ольга Куриленко публічно відреклася від України

Ольга Куриленко публічно відреклася від України

40-річна модель і актриса слов’янського походження Ольга Куриленко публічно зреклася України, заявивши, що в ній немає ні краплі української крові.

Народжена в Бердянську манекенниця, яка зіграла роль «дівчини Джеймса Бонда», оприлюднила результати свого ДНК-тесту, які викликали справжній гнів у користувачів з України. Тестування чітко показало, що предки Ольги походили з Росії, Білорусії та Польщі – але ніяк не України.

«Чому ви вирішили, що я соромлюся. Я просто правду сказала. Національність визначають по крові, адже правда? Так ось, я не 100% українка. А тест ДНК показав, що української крові в мені взагалі немає. Соррі. Мені взагалі-то все одно. Але тест так показав. Я сама здивувалася», – написала Куриленко, відповідаючи на гнівні коментарі з приводу того, що вона« соромиться бути українкою».

Фотомодель пояснила, що ДНК-тест певним чином продемонстрував наявність слов’янських предків – з Росії, Білорусії та Польщі. Вона не погодилася з висловленою думкою, що «національність визначається за місцем народження». Більш того, втомившись від негативних коментарів, Куриленко не змогла стримати емоції.

Тільки поки що не зрозуміло, як тест ДНК може визначити національність, мабуть зіркам просто нудно на карантині і вони вигадують собі розваги.

Поділитись