Холлі Беррі відреагувала на чутки про те, що «погана в ліжку»

Нещодавно актриса Лізарей Маккой поділилася чутками про сексуальне життя Холлі Беррі.

Вона брала участь в шоу Cocktails with Queens, де зайшла розмова про пригоди Беррі, і сказала, що «за чутками, Холлі погана в ліжку».

«Це те, що говорять. Те, що я читала і чула», — виправдалася Лізарей.

Холлі швидко дізналася, що про неї говорять колеги, і поспішила відповісти. Вона написала в своєму Twitter: «Міс Лізарей, запитайте про це мого чоловіка, Ван Ханта. Він розповість все, що Ви хочете знати».

Після цього Маккой пояснила, звідки з’явилися ці чутки. За її словами, все почалося зі зйомок фільму «Бал монстрів», де Беррі знімалася в еротичній сцені. Тоді хтось зазначив, що в житті Холлі поводиться так само, як в тій сцені. Лізарей додала, що вона не може нічого знати про сексуальне життя Беррі, оскільки не спала з нею. «Я не гей і не бісексуальність. Але мене зацікавило, що про неї говорять. Тому що мені вона подобається, вона прекрасна. Які можуть бути проблеми з Холлі, я її люблю», — висловилася Маккой.

Нагадаємо, Ван Хант — музикант і композитор, нинішній коханий Холлі Беррі, якого вона представила громадськості пару місяців назад. До цього Холлі кілька років одна виховувала двох дітей від різних чоловіків — 12-річну Налу і 7-річного Масео.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...