Емілія Кларк за 10 хвилин склала промову вигаданою мовою для «Ігри престолів»

Серіал «Гра престолів» продовжує поставляти нові подробиці про його зйомках мільйонам відданих шанувальників.

Чергова деталь створення Game of Thrones пов’язана з блискучою Емілією Кларк — коли її персонаж на чолі могутньої армії рухався до підкорення трону Семи королівств через Міерін, держави з розвиненою системою рабовласництва.

Потужні когорти бездоганних і орди дотракійців за підтримки вогнедишних драконів легко розтрощили опір рабовласників — проте на підступах до їх столиці Дейнеріс довелося пройти повз сотень розіпнутих невільників, страчених за непослух. Мати Драконів присягнулася помститися. І хоча міркування державного будівництва та деякі наближені радили помилувати верхівку рабовласників, страта відбулася.

Своє фінальне звернення до засудженим Емілія Кларк спочатку казав на англійській мові, але потім творці серіалу вирішили, що буде краще, якщо королева заговорить на валірійською говіркою. За словами режисера епізоду, актриса прийняла виклик: «Вона за десять хвилин зібрала всі фрази, які Дейнеріс говорила в минулому на валірійською мовою. Все, що мали сенс для конкретної сцени. А потім повернулася на майданчик і записала весь монолог. На той момент вона досить добре знала мову, тому в кадрі все виглядало правдоподібно».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...