Білл Мюррей розповів, яких акторів не буде в нових «Мисливцях за привидами»

Білл Мюррей підтвердив, що в новому фільмі про мисливців за привидами «Мисливці за привидами: Спадкоємці» не буде двох акторів з оригінальних фільмів 80-х років.

Рік Мораніс, який зіграв Луїса Туллі, закінчив акторську кар’єру в 1997 році після смерті дружини. Виконавець ролі Ігона Спенглера Гарольд Раміс помер в 2014 році.

Білл Мюррей сказав про це таке: «Ми сумуємо за двома великим людьми. Ми сумуємо за Ріком Мораніс, і ми сумуємо за Гарольдом Раміс. Вони були істотною частиною цих фільмів. Але Гарольд буде фігурувати в нашому фільмі, і це буде цікаво.

Новий фільм розповість про матір-одиначку (Керрі Кун) і двох її дітей (Маккена Грейс і Фінн Вулфорд), які переїжджають в отриманий у спадок будинок в містечку Саммервілль, штат Оклахома. Спадщину вони отримали саме від Ігона Спенглера. Відомо, що в новому фільмі до своїх ролей повернуться Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Ерні Хадсон і Сігурні Вівер. Також в «Спадкоємцях» з’явиться головний антагоніст першого фільму шумерський бог Гозер-руйнівник.

Білл Мюррей натякнув, що у фільмі первісна команда мисливців об’єднається завдяки загробного життю. Інший актор, Ден Ейкройд, сказав, що «ви все зрозумієте, якщо у вас є кохані, яких ви втратили, дуже сумуєте за ними і хочете, щоб вони повернулися. Наші герої відчувають ті ж почуття».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...