Ольга Сумська розповіла, як наважилася піти від першого чоловіка

Ольга Сумська розповіла, як наважилася піти від першого чоловіка

Популярна українська акторка Ольга Сумська наважилася розповісти, чому пішла від першого чоловіка Євгена Паперного, з яким прожила у шлюбі 4 роки.

Ольга та актор Євген Паперний були одружені протягом чотирьох років. У них народилася донька Антоніна. Проте невдовзі пара розійшлася. Як Сумська наважилася на такий крок, вона розповіла під час розмови з Олею Поляковою в прямому ефірі в інстаграмі.

Ольга Сумська стала гостею нового випуску онлайн-шоу Полякової “Правда чи дія”. Під час трансляції вона зізналася, що в театрі завела бурхливий роман із актором Віталієм Борисюком, до якого невдовзі пішла від чоловіка.

“Він не оцінив той Божий дар, який був у його руках. Трохи зловживав алкоголем. Фізіологія теж дуже важлива, але коли ти живеш в цьому середовищі і рахуєш тверезі дні – це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють. Борисюка ще ніхто не перевершив. Він боровся за мене несамовито. Міг прийти вночі до мене. Ми жили тоді з Євгеном у двокімнатній квартирі, Тоня була маленькою, а він дзвонить у двері о четвертій годині ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк і каже йому: “Йди з дороги”. І тут Паперний хапає сокиру і кричить. Це було пекло. Потім всі ці з’ясування стосунків в театрі… Пристрасті вирували на 200 градусів”, – розповіла знаменитість.

Євген не намагався втримати дружину. Тієї ж ночі Сумська разом із донькою поїхали до Борисюка. Їхня історія кохання триває вже 25 років, з яких 24 вони офіційно є чоловіком і дружиною. Акторка зізналася, що шлюб із Віталієм вона б не проміняла ні на що, пише 24tv.ua.

Поділитись