Хейден Крістенсен повернеться до ролі Енакіна Скайуокера в новому серіалі

Хейден Крістенсен повернеться до ролі Енакіна Скайуокера в новому серіалі

Канадський актор Хейден Крістенсен, який отримав найбільшу популярність завдяки ролі Енакіна Скайуокера в трилогії приквелів “Зоряних воєн”, неодноразово говорив про те, що зацікавлений в поверненні у франшизу.

Але якось не особливо складалося. В останній раз чутки про його нову появу в космічній сазі почали курсувати перед прем’єрою фільму “Скайуокер. Схід”. І вони виявилися правдою лише частково – голос Крістенсена в числі інших покійних джедаїв пролунав у фіналі стрічки в якості невеликого камео.

Тепер у шанувальників персонажа і актора з’явилася нова надія. Як пише портал LRM, Хейден зараз веде переговори з продюсерами серіалу “Кенобі” про участь в цьому проекті. Поки невідомо, в якому амплуа він виступить і чи буде його роль розширеної або все обмежиться коротким флешбеком.

З іншого боку – на даний момент не зовсім зрозуміла доля самого шоу. Ще до пандемії коронавірусу з’явилися повідомлення про те, що Disney заморозило виробництво через невдоволення Кетлін Кеннеді сценарієм і схожістю на “Мандалорця”, що пізніше спростовував Юен Макгрегор.

Тепер же відповідно до епідеміологічною обстановкою початок зйомок і дата виходу знаходяться ще під великим питанням.

Поділитись