Батько Меган Маркл розкритикував їх з Гаррі біографічну книгу

Томас Маркл розкритикував свою дочку і зятя після виходу книги «У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім’ї», в якій розповідається про непрості стосунки між парою і королівською сім’єю.

Авторами неофіційною біографії є ​​журналісти і королівські біографи Омід Шорбі і Каролін Дюран. В основу книги лягли відверті інтерв’ю герцога і герцогині Сассекських. Але крім них біографи поговорили з більш ніж 100 джерелами, включаючи «близьких друзів Гаррі і Меган, королівських помічників і палацовий персонал».

Томас вважає, що в цій книзі Меган і Гаррі забагато скаржаться, в той час як світ страждає від коронавируса.

«Це найгірший час, щоб нити і скаржитися, тому що всюди люди страждають через пандемію. Я люблю свою дочку, але мені не подобається те, ким вона стає», — сказав батько Меган в інтерв’ю The Sun.

У книзі йдеться, що Меган не розмовляла з батьком з часу свого весілля, на якій він не з’явився через проблеми з серцем. Засмучена Меган прислала містеру Марклу останні повідомлення в ніч перед своїм весіллям. Повідомляється, що вона залишила батькові десятки повідомлень і сказала, що його відвезуть в аеропорт Лос-Анджелеса, щоб він міг вилетіти до Лондона на церемонію. Але, не дивлячись на «шквал повідомлень», він відмовився сідати в його машину.

При цьому Томас Маркл продовжує спілкуватися з пресою і публічно оцінювати вчинки своєї дочки. Він неодноразово брав участь в зйомках телепередач, де розповідав про складні стосунки з дочкою, показував її архівні фотографії і публічно засуджував її з Гаррі рішення відмовитися від королівських привілеїв.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...