Актриса отримала 10 діб за пародію на генерала МВС РФ

В Уссурійську на 10 діб заарештували актрису Ларису Кривоносову, яка пародіювала в інтернет-серіалі про вигаданого чиновника Віталія Наливкіна офіційного представника МВС Ірину Вовк.

Про це повідомляє VL.ru.

Крім 10 діб арешту, Кривоносова призначили 1000 рублів штрафу за носіння форми співробітника поліції, в якій та грала «офіційного представника МВС Уссурійського району Марину Вульф».

Раніше повідомлялося, що дільничного з Смоленської області вирішили звільнити через те, що прийшов на роботу в шортах. В інтернеті було опубліковано відео, на якому дільничний варто в шортах, куртці і шапці-вушанці. На питання про його зовнішній вигляд поліцейський відповідає непристойним жестом.

За фактом порушення пройде службова перевірка, співробітник буде звільнений за негативними мотивами, а його керівників притягнуть до дисциплінарної відповідальності, повідомляє агентство.

Також в регіональному управлінні МВС додали, що з особовим складом підрозділу проведуть додаткові заняття з правил носіння форми, нагадають зміст Кодексу етики і правила службової поведінки співробітників поліції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...