Актор серіалу «Друзі» розкрив дату виходу спеціальної серії ситкому

Девід Швіммер дав інтерв’ю NBC News, в якому розповів про свою роботу над роллю в новому ситкомі «Розвідка».

Швіммер грає невдачливого співробітника Агентства національної безпеки США Джеррі, якого направляють на боротьбу з кіберзлочинністю. Він нічого в ній не розуміє, але непомірну самолюбство і вміння користуватися Вікіпедією дозволяють Джеррі видавати себе за експерта. Що вельми дратує його більш досвідчених колег. Швіммер так розповів про проект:

«Мені подобається ідея традиційної комедії положень на робочому місці, коли мова йде про високі ставки в світі протидії національної безпеки і кібертероризму».

Також він розповів і про просування проекту по створенню спеціального епізоду «Друзів»:

«У нас є вже багато відпрацьованих аспектів майбутнього шоу. Вони не записані в сценарій, це будуть маленькі несподівані смішні шматочки. Всіх хвилює питання: коли? Ми все ще намагаємося самі це з’ясувати, тому що хочемо зайнятися проектом тоді, коли це буде безпечно для всіх. Це може статися в середині серпня. Через тиждень або два ми знову обговоримо це питання. І зустрінемося, якщо вирішимо, що це досить безпечно. А якщо ні, то ще почекаємо, поки все буде в порядку».

Спочатку спеціальний епізод планували зняти в березні, а прем’єра повинна була збігтися з відкриттям сервісу HBO Max. Але пандемія зірвала ці плани.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...