На чемпіонаті Європи з плавання пловець Михайло Романчук завоював бронзову медаль

На чемпіонаті Європи з плавання у Румунії наш пловець Михайло Романчук завоював бронзову медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем, а Олександр Желтяков посів четверте місце на дистанції 200 метрів на спині, при цьому встановивши національний рекорд.

Про це передає Суспільне спорт.

Романчука на дистанції випередив француз Давід Обрі, бронзовий призер Євро-2019 з плавання на короткій воді.

Желтяков вперше змагався на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді. Рекорд України Желтяков установив й на дистанції 200 м, де зумів пробитись у фінал. Спортсмен показав час 1:51.10 у півфіналі та перевершив досягнення Антона Бугайова, встановлене у 2005 році — 1:53.88.