Плавець Михайло Романчук приніс Україні першу срібну медаль у запливі вільним стилем

“Бронзовий застій” на Олімпіаді в Токіо пройдено. Плавець Михайло Романчук приніс Україні першу срібну медаль у запливі на 1500 метрів вільним стилем

Українець подолав дистанцію за 14.40.66. А золото виграв американець Роберт Фінке (14.39.65), бронзу – німець Флоріан Велльброк (14.40.91).

Перед останньою стометрівкою Романчук був на другому місці, і в запеклій боротьбі так і фінішував на другій позиції, поступившись золото американцеві Фінке, який переміг Романчука за рахунок прискорення на фініші.

Нагадаємо, раніше Романчук завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м.