Мессі та Роналду зустрілися на полі в Саудівській Аравії

Французький “Парі Сен-Жермен” обіграв збірну зірок Ер-Ріяда в товариському матчі з рахунком 5:4.

Зустріч відбулася у столиці Саудівської Аравії.

Так, на 3-й хвилині зустрічі аргентинський нападник «ПСЖ» Ліонель Мессі відкрив рахунок. Через півгодини Кріштіану Роналду, який грає за «Аль-Наср», зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

На 39-й хвилині «ПСЖ» залишився у меншості, проте це не завадило команді вийти вперед. Гол забив захисник Маркіньюс. Перед свистком на перерву Роналду оформив дубль та зрівняв рахунок.

У другому таймі гол забив захисник “ПСЖ” Серхіо Рамос, але рахунок зрівняв захисник “Аль-Хіляля” Хен-Сун Чжан.

Потім пенальті реалізував форвард парижан Кільян Мбаппе, а Уго Екітиці, який замінив його, забив з гри.

До кінця матчу господарям вдалося скоротити відставання в рахунку до мінімального завдяки голу бразильського хавбека Андерсона Таліскі.