Стало відомо що отримають спадкоємці Пеле

Стало відомо що отримають спадкоємці Пеле

Бразильський футболіст, триразовий чемпіон світу Едсон Арантіс ду Насіменту (Пеле) помер 29 грудня на 83-му році життя.

Стало відомо що Пеле залишив своїм дітям значну спадщину, але незрівнянну із зарплатами сучасних зірок футболу.

У Пеле семеро офіційних спадкоємців: троє дітей від першого шлюбу – Келі Крістіна, Женніфер та Едіньо, позашлюбні дочки Флавія та Сандра, а також близнюки від другого шлюбу Жошуа та Селесте.

Майже всю кар’єру – близько 20 років – Пеле провів у бразильському «Сантосі». За найпоширенішою версією, за всі ці роки у клубі він заробив 15 мільйонів доларів, але офіційно його зарплату так і не було оголошено.

У 1975 році Пеле підписав контракт з американським клубом «Нью-Йорк Космос» і став найоплачуванішим футболістом у світі: його зарплата склала 1,4 мільйона доларів на рік, також він отримував премії та бонуси. За підрахунками “КП”, за два роки в “Космосі” Пеле заробив шість мільйонів доларів і отримав 14 мільйонів “з усіх підйомних за перепідписання контрактів”.

Порівняно з доходами найкращого бомбардира ЧС-2022 Кіліана Мбаппе це небагато: лише за один сезон у «ПСЖ» він заробляє близько ста мільйонів євро.

Набагато більше Пеле вдалося заробити вже після завершення кар’єри. Він опублікував кілька автобіографій, займався музикою, знімався у рекламі та кіно, працював у тренерському штабі «Сантоса». Його статки до кінця життя оцінюють у 115 мільйонів доларів.

Також у Пеле є особняк за чотири мільйони доларів із басейном, джакузі, сауною, спортивним залом та колекція машин.

Поділитись