Жінка отримала відправлену 100 років тому листівку

У Мічигані (США) жінка разом зі своїми рахунками і поштою отримала листівку, яка була відправлена ​​майже 100 років тому.

Про цей випадок повідомляє CNN.

Як розповіла 30-річна Бріттані Кіч, вона була здивована, виявивши листівку серед своєї кореспонденції, оскільки зараз їх ніхто вже не відправляє. При цьому вона не надала великого значення цій знахідці. Лише пізніше вона звернула увагу на поштовий штемпель, датований 29 жовтня 1920 року.

Листівка, підписана ім’ям Флоссі Берджесс, була відправлена ​​на адресу Бріттані, однак отримати її повинен був якийсь Рой Маккуїн. «Дорогі кузени, сподіваюся, ця (листівка) знайде вас всіх в здоров’ї. У нас все цілком добре, але у мами жахливо хворі коліна. Тут жахливо холодно. Я тільки що закінчив свій урок історії і зовсім скоро піду спати. Мій батько голиться, а мама каже мені вашу адресу. Мені доведеться зробити перерву на ніч. Сподіваюся, бабуся і дідусь в порядку. Не забувайте писати нам », — написано в посланні. Сама листівка оформлена в честь Хеллоуїна, на ній зображені чорна кішка з мітлою, кажан, гусак, сова і жінка з тростиною.

Представник поштової служби пояснив телеканалу, що подібні випадки не завжди пов’язані з помилками в роботі пошти. Буває, що куплені в антикварних магазинах, на блошиних ринках або в інтернеті старі листи і листівки повторно вносяться в базу поштової служби.

Бріттані розмістила фотографію листівки в соціальних мережах, щоб спробувати знайти родичів Берджесса або Маккуїна, або того, хто міг би знати їх сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,