Xiaomi обігнав Apple на ринку смартфонів

Китайський виробник техніки Xiaomi вперше посів друге місце на світовому ринку телефонів, говориться в доповіді аналітичної компанії Canalys.

За даними аналітиків, світові поставки смартфонів у другому кварталі 2021 року збільшилися на 12%. «Samsung був провідним постачальником, на частку якого припадало 19% проданих смартфонів. Xiaomi вперше посіла друге місце з часткою в 17%. Apple зайняла третє місце з 14%», — йдеться в доповіді.

Продажі китайського виробника за вказаний період виросли на 83%, в той час як для Apple цей показник склав 1%. Експерт Canalys Бен Стентон зазначає, що поставки в деяких регіонах зросли більш ніж в три рази.

«Xiaomi як і раніше в значній мірі орієнтований на масовий ринок, і в порівнянні з Samsung і Apple його середня ціна нижче приблизно на 40% і 75% відповідно», — пояснив він.

Однак при цьому збереження таких темпів продажів він вважає «важкої битвою», так як бренди Oppo і Vivo, кожен з яких займає 10% світового ринку смартфонів, будуть готові витратити значні кошти на маркетинг.

«Всі виробники щосили борються за забезпечення поставок компонентів в умовах глобального дефіциту, але Xiaomi вже націлена на наступний крок: витіснити Samsung, щоб стати найбільшим постачальником в світі», — вважає він.

Раніше суд в США визнав недійсним рішення Пентагону про внесення телекомунікаційної корпорації Xiaomi в список «китайських військових підприємств». У зв’язку зі скасуванням рішення американські інвестори отримали можливість на законних підставах купувати її акції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,