Xiaomi випустить смартфон без єдиного роз’єму

Китайська компанія Xiaomi випустить смартфон без єдиного роз’єму, зарядка буде здійснюватися бездротовим способом.

Про це повідомляє видання Gizmochina.

Можливість створення смартфона без портів і роз’ємів обговорювалася на презентації нової технології компанії — дротової і бездротової HyperCharge.

При бездротової зарядки сумісний блок може подавати на смартфон потужність до 120 ват. Творці технології заявили, що Xiaomi випустить смартфон без USB-С вже в 2022 році. Також в компанії назвали «єдину» причину, по якій провідна зарядка і раніше є основним методом харчування: технологія бездротової зарядки поки недосконала, як і інфраструктура для неї.

Раніше в червні були названі найпопулярніші смартфони з Китаю. Xiaomi Poco X3 Pro виявився найпопулярнішим смартфоном з AliExpress в Росії. На друге і третє місця аналітики помістили Xiaomi Redmi Note 10 Pro і Xiaomi Poco F3 5G відповідно. Замикають топ-5 Xiaomi Poco M3 і Xiaomi Mi 11.

В середині березня ентузіасти iFixit розібрали смартфон Xiaomi і розповіли про його пристрої. Фахівці з’ясували, що гвинти, на які кріпляться компоненти Mi 11, однотипні і можуть бути відкручені стандартною хрестовою викруткою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,