Wall Street Journal розповів про розслідування справи Куомо про домагання

Wall Street Journal розповів про розслідування справи Куомо про домагання

Міністерство юстиції США веде розслідування щодо екс-губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо у справі про сексуальні домагання.

Про це повідомила у п’ятницю, 3 грудня, газета Wall Street Journal із посиланням на джерела.

За даними видання, розслідування на федеральному рівні розпочалося ще серпні. Джерела уточнили, що також вивчалося порушення Куомо цивільних законів.

З’ясувалося, що екс-губернатор приховував кількість смертей у будинках для людей похилого віку. В даний час департамент вивчає питання про те, чи звинувачення Куомо в сексуальних домаганнях пов’язані з вищезазначеними порушеннями.

Раніше, 28 листопада, до суду американського міста Олбані надійшов черговий позов проти Куомо зі звинуваченням у сексуальних домаганнях. Загалом екс-губернатора звинуватили у домаганнях 11 жінок.

За даними ЗМІ, від протиправних дій політика постраждали його радниця Ліндсі Бойлан, екс-помічниця прес-служби Карен Хінтон, радниця з політики Ані Лісс, журналістка Джессіка Бейкман. Інші передбачувані жертви відкрито виступати зі звинуваченнями відмовилися.

У березні президент США Джо Байден заявив, що Куомо має піти у відставку у разі, якщо звинувачення підтвердяться. Демократи Чак Шумер і Кірстен Джиллібранд, у свою чергу, закликали губернатора залишити свою посаду, зазначивши, що він «втратив довіру» мешканців Нью-Йорка та ключових політиків.

Сам Куомо відкидав висунуті йому звинувачення, стверджуючи, що подібні нападки на нього мають виключно політичний характер. Проте 10 серпня все ж таки оголосив про свою відставку.

Поділитись