ВМС США знищили фрегат Ingraham під час навчань

Американські військові під час навчань знищили списаний фрегат Ingraham.

Відео з навчань Sinking Exercise було опубліковано на YouTube-каналі ВМС США.

15 серпня по Ingraham завдали ракетних ударів, а потім випустили торпеду Mark 48. В результаті цього корабель розвалився на кілька частин і затонув, пише The Drive.

Корабель Ingraham був останнім з суден типу Oliver Hazard Perry. Вони будувалися в 1970-і роки і до сих пір використовуються в ряді країн. Зі складу ВМС США корабель вивели в 2015 році.

17 серпня глава Північного командування Збройних сил Сполучених Штатів генерал Глен Ванхьорк заявив, що Росія представляє для США основну військову загрозу. Він уточнив, що РФ і Китай «розвинули дуже просунуті засоби» в кібернетичної та космічній сферах.

19 липня фрегат «Адмірал флоту Радянського Союзу Горшков» успішно виконав стрілянину гіперзвукової ракетою «Циркон» по наземній цілі в Білому морі. Швидкість польоту склала 7 Махов, а дальність — понад 350 км. Міноборони РФ планує оснащувати комплексом «Циркон» підводні човни та надводні кораблі Військово-морського флоту Росії.

У той же день представник Пентагону Джон Кірбі назвав нові гіперзвукові ракети Росії дестабілізуючим фактором, оскільки вони здатні нести ядерний заряд.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,