Влада Єгипту анонсувала перенесення столиці з Каїру

Інженерне управління збройних сил Єгипту оголосило конкурс на найкращу назву, а також створення логотипів і фірмового стилю нової адміністративної столиці країни.

Місто, покликане стати новим серцем Єгипту, розташоване на схід від Каїру на площі понад 170 000 федданів (понад 700 квадратних кілометрів) і розраховане на проживання 6,5 мільйона людей.

Влада країни планує перенести в мегаполіс нового покоління парламент, міністерства та урядові установи.

На даний момент у Каїрі, перша згадка про який відноситься до 969 року, за офіційними даними проживає близько 8 мільйонів осіб на території трохи більше 600 квадратних кілометрів, тобто в новому місті має бути просторішим. Населення міської агломерації Каїра становить близько 20 мільйонів людей.

У той же час, експерти стверджують, що життя в суперсучасному мегаполісі буде дуже дорогим і навряд чи доведеться по кишені більшості державних службовців, хоча саме місто створить величезну кількість робочих місць.

Реалізацію проекту розпочато у 2015 році, за приблизними підрахунками будівництво нової столиці Єгипту, яку планують відкрити до кінця року, коштувало $45 мільярдів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...