Випущені на ювілей британської королеви браковані сувеніри різко зросли в ціні

У Великій Британії повним ходом йде підготовка до святкування платинового ювілею королеви Єлизавети II.

Підданим Її Величності та туристам, які приїдуть на урочистість, запропонують придбати на згадку про цю подію найрізноманітніші пам’ятні сувеніри. Більшість із них замовляється та виготовляється в Китаї.

У Піднебесній серед іншого була замовлена ​​партія чашок, блюдець і тарілок, що складається з 10800 предметів, з портретом королеви та логотипом урочистості.

І вже тільки у Великій Британії було виявлено, що на кожному з виробів у словах Platinum Jubilee (платиновий ювілей) є помилка. Виробник наштампував неписьменні написи, та ще й у двох варіантах – Platinum Jubbly та Platinum Jubblee.

Замовник забракував товар, але в брухт нічого не відправили — всю партію за собівартістю оптом скупила інша компанія. Її власники знають, що колекціонери особливо цінують подібні артефакти – з помилками, друкарськими помилками або несподіваними дефектами.

Тепер усі ці сувеніри пропонують придбати оптом за майже 32,5 тис. фунтів стерлінгів. Багато хто впевнений, що чи то «ювілейні», чи то «ювілейні» сувеніри можна продати з десятикратною вигодою, повідомляє thenationalnews.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,