Реліз нової операційної системи від Microsoft перенесений на другу половину року

Реліз нової операційної системи від Microsoft перенесений на другу половину року.

Про це повідомляє видання Windows Central.

Про новий зрив термінів виходу Windows 10X журналістам розповіли обізнані джерела. За їхньою інформацією, Microsoft прийняла рішення затримати вихід ОС, щоб приділити більше часу тестування продукту і уникнути скарг на роботу операційної системи.

Інсайдери також розповіли, що в компанії дотримуються раніше прийнятого плану розгортання ОС. В першу чергу Microsoft випустить спрощену версію системи для слабких комп’ютерів. Потім на ринку з’явиться спеціальна версія 10X, орієнтована на пристрої з двома екранами. Журналісти звернулися за коментарем, представники Microsoft відповіли, що у них немає нової інформації для преси.

Також журналісти повідомили, що перші версії 10X будуть орієнтовані на недорогі ПК для навчальних закладів і підприємств. Реліз споживчої версії ОС відбудеться не раніше 2022 року, Windows 10X буде доступна при покупці ноутбуків у партнерів Microsoft. Коли операційна система буде доступна у відкритому продажі для всіх користувачів, не повідомляється.

Восени інсайдери заявили, що вихід Windows 10X відбудеться навесні. Влітку стало відомо, що компанія переносить реліз 10X, спочатку запланований на кінець 2020 року, через необхідність доопрацювати систему і пандемії коронавірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...