Microsoft поставила під загрозу десятки тисяч компаній

Через уразливості, виявленої в програмному забезпеченні американської корпорації Microsoft, світу передрекли глобальна криза — десятки тисяч компаній можуть бути заражені вірусами або атаковані з метою крадіжки даних користувачів і співробітників, повідомляє Bloomberg.


За даними агентства, вразливістю скористалася хакерська угруповання, пов’язане з владою КНР. Згідно з останньою інформацією, є вже не менше 60 тисяч жертв даних злочинних дій. Відзначається, що більшість з постраждалих — малий або бізнес, що розвивається. Одна з американських компаній, що займаються кібербезпекою, на умовах анонімності повідомила, що також стала жертвою атаки через уразливості.

Влада США вже звернули увагу на проблему і вважають, що вона досить небезпечна, щоб на неї звернули увагу оператори зв’язку. Представник Білого дому підкреслили, що в адміністрації американського президента також готуються відповідні заходи на кібератаки хакерів.

На даний момент Microsoft випустила оновлення, яке закриває уразливість, яка використовується хакерами. Однак, на думку фахівців в кібербезпеки, у випадку з даної вразливістю простими оновленнями не обійтися, необхідно провести повноцінний аналіз усіх систем і програм, які були задіяні у зломі. Так, фахівці впевнені — якщо в компанії користуються сервісом Microsoft Exchange, то вкрай ймовірно, що їх системи піддавали злому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,