Віце-президента Samsung Electronics помилували у Кореї

Віце-президента Samsung Electronics помилували у Кореї

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль помилував віце-президента Samsung Electronics Лі Чже Ена, якого засудили до двох з половиною років в’язниці за дачу хабара колишньому главі держави Пак Кин Хе.

У серпні минулого року Лі Чже Йона вже було звільнено з-під арешту умовно-достроково під час амністії з нагоди Дня визволення Кореї, який відзначається 15 серпня. Однак для повного відновлення у правах було потрібно президентське помилування.

За даними південнокорейського Мін’юсту, всього цього року президент помилував 1691 людину. До цього списку не потрапив інший екс-президент Південної Кореї Лі Мен Бак, засуджений до 17 років ув’язнення за корупцію. За даними агентства, його кандидатуру виключили зі списку в останній момент на тлі зниження рейтингу чинного президента. В адміністрації Юн Сок Йоля визнали, що це може знизити рівень підтримки глави держави.

Торік у вересні канадський суд звільнив з-під домашнього арешту фінансового директора китайської компанії Huawei Мен Ваньчжоу. 1 грудня 2018 року її затримали в аеропорту Ванкувера під час пересадки на інший рейс на запит американського суду. Топ-менеджера звинуватили у продажу Ірану обладнання Huawei через гонконзьку компанію Skycom, в обхід торгово-промислових санкцій США.

Поділитись