Вибір посудомийної машини: із вбудуванням або стаціонарні

Складно сперечатися, що посудомийна машина є одним із найкращих побутових приладів у плані економії часу та сил. При цьому вона не просто створює комфорт, а дозволяє витрачати менше води, ніж у разі ручного миття, та забезпечує максимальну чистоту посуду.

Головним питанням перед придбанням такого пристрою буде спосіб встановлення — із вбудуванням або стаціонарний. Вирішімо разом.

Переваги посудомийних машин із вбудуванням

Така модифікація посудомийок передбачає приховування пристрою за дверцятами кухонного гарнітура. Одним з найяскравіших представників вбудованих посудомийних машин є модель BOSCH SMV 46 AX00E, яка увібрала всі переваги пристроїв такого типу. Варто зауважити, що моделі, які вбудовуються, підходять для встановлення на довгий строк, тому обирати їх для орендованих квартир буде не найкращою ідеєю. Серед переваг цієї моделі Bosch та інших представників вбудованих посудомийок варто відзначити те, що вони:

  • не псують інтер’єр кухні;
  • економлять місце, ховаючись у тумбі кухонного гарнітура;
  • працюють тихо завдяки дверцятам, які виступають додатковим звукоізолятором.

Найчастіше такі апарати виробляються в типових розмірах, із шириною 600 мм. Це дозволяє встановити їх як у стандартні гарнітури, так і в кухні на замовлення.

Переваги стаціонарних посудомийних машин

Стаціонарні або зовнішні моделі випускаються зі своїми дверцятами та встановлюються в будь-якому місці. Це передбачає високу мобільність, тому що ви зможете поставити її будь-де. Хоча на практиці монтаж таких посудомийок здійснюється неподалік точки водозабору. Також серед переваг варто назвати можливість переїзду з такою технікою до іншого житла. Серед мінусів виділяють не завжди привабливий дизайн та гучну роботу.

Висновок

Якщо ви не збираєтеся переїжджати з місця на місце, техніка із можливістю вбудування виглядатиме в інтер’єрі краще. Вона встановлюється максимально непомітно серед інших меблів і видає свою присутність тільки ідеально чистим посудом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,