Вчений пояснив секрет Бермудського трикутника

Вчений пояснив секрет Бермудського трикутника

Вчений із Австралії вважає, що розкрив секрет одного із найзагадковіших місць у світі — Бермудського трикутника. Про це він розповів у ефірі Fox Weather.

Бермудський трикутник – це порівняно невелика зона в Атлантичному океані між Флоридою, Пуерто-Ріко та Бермудськими островами, де нібито часто зникають кораблі та літаки. Для пояснення цього феномена було винайдено безліч псевдонаукових теорій, у яких фігурували особливі магнітні поля, прибульці і навіть затонула Атлантида.

Австралійський вчений та популяризатор науки Карл Крушельницький вважає, що у Бермудському трикутнику немає нічого надприродного. За його словами, таємничі зникнення – це міф, який неважко викрити.

Точна кількість зникнень у Бермудському трикутнику невідома, але, згідно з енциклопедією Britannica.com, там загубилося щонайменше 50 кораблів та 20 літаків. До них входить сумнозвісна ланка 19 — група з п’яти торпедоносців-бомбардувальників «Евенджер», яка 5 грудня 1945 року не повернулася з навчально-тренувального польоту. Крушельницький стверджує, що ведучий ланки лейтенант Тейлор був такий поганий у навігації, що двічі губився в морі. На його думку, коли пілоти перестали розуміти де вони знаходяться, Тейлор порушив протокол і повів їх на схід замість заходу. В результаті бомбардувальники виявилися далеко від берега, витратили все паливо та впали в океан.

Поділитись