В Україні вироблятимуть винищувачі Су-27 і МіГ-29

В Україні захотіли робити винищувачі Су-27 і МіГ-29.

Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на фахівців Державного науково-дослідного інституту (НДІ) авіації країни.

Повідомляється, що розроблені в 1970-і роки Су-27 і МіГ-29 розглядаються як кандидати для виробництва зважаючи на наявність в Україні двох авіаремонтних підприємств, які мають можливість ремонту окремих частин планера даних винищувачів і заміни пошкоджених елементів.

У НДІ авіації запропонували оснастити виготовлені в країні винищувачі двигунами, електронікою та озброєнням, зробленими українським військово-промисловим комплексом (ВПК).

В обґрунтуванні фахівців відсутні інформація про те, де передбачається здійснювати виготовлення нових планерів для винищувачів, а також фінансові розрахунки. Також, за даними видання, не розкривається питання з системами виявлення, шасі, бортовим радіоелектронним обладнанням і іншими агрегатами зазначених літаків, які в Україні не проводилися.

У червні видання Defence Blog повідомляло, що найбільший підрядник Пентагону, американська військово-промислова корпорація Lockheed Martin, запропонувала Україні купити у неї винищувачі F-16 Fighting Falcon. Видання зазначало, що F-16 Fighting Falcon на Україні можуть замінити літаки Су-27 і МіГ-29.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,