В Україні ветеранам роздавали російські медалі на честь 75-річчя Перемоги

Скандал через вручення 95-річному ветерану ювілейної медалі «75 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні» вибухнув в місті Новомосковську Дніпропетровської області України.

Про це повідомив «11 канал». Місцева рада ветеранів передала медаль учаснику війни Василю Волошко, однак через його хворобу нагороду прийшла отримувати його дочка.

Жінка заявила, що «її обуренню не було меж», оскільки сам факт вручення ювілейної медалі на честь 75-річчя Перемоги, на її думку, є «злочином проти держави». Вона розповіла, що не стала повідомляти батькові про отримання нагороди, а сам він, за її словами, є «завзятим патріотом», який підтримує українську армію.

Родичі 95-річного Волошка мають намір звернутися в Службу безпеки України (СБУ) для «з’ясування всіх обставин цього нагородження».

У свою чергу, голова міської ради ветеранів Михайло Горбов заявив телеканалу, що не бачить нічого дивного у нагородженні Волошка ювілейною медаллю. Він додав, що такі нагороди були вручені ще 14 ветеранам міста, самі медалі були отримані від обласної ради ветеранів Харкова.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,