В Україні для школярів з 6 квітня почнеться “школа онлайн”

В Україні для школярів з 6 квітня почнеться “школа онлайн”

З 6 квітня для українських учнів з 5 по 11 клас запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн».

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу. За словами Президента, в рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

“Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою в понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». В рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. За збалансованої програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів”, – сказав Зеленський.

Вчитися дистанційно школярі зможуть в Facebook і YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю приєдналися до цієї важливої ​​місії.

За кожним класом буде закріплений один або кілька телеканалів. Їх перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро.

“Закликаємо батьків стежити за новинами і мотивувати дітей до перегляду. Власне, приєднатися до цього пізнавальному контенту можна всією сім’єю. А тому – залишаємося вдома. Вчимося вдома”, – підкреслив Президент України.

Поділитись