В Австралії відкривається перший центр лікування галюциногенними речовинами

Перший у своєму роді дослідний центр лікування галюциногенними речовинами відкривається в австралійському Мельбурні.

Він створений міжнародною групою з Королівського коледжу Лондона, Університету Торонто і Цюріхського університету.

Про це повідомляє британський журнал про клубному русі та електронної музики Mixmag.

У новому центрі будуть розробляти ліки на основі галюциногенів (грибів, МДМА та інших) для лікування психічних розладів та інших захворювань. Співробітники проведуть доклінічні та клінічні дослідження галюциногенів, в тому числі продуктів з південноамериканської ліани айяуаску.

Організація почне працювати на некомерційній основі вже в цьому році, а перші клінічні дослідження заплановані на 2022 рік.

Необхідність розробки нових методик лікування психічних розладів обумовлена ​​тим, що існуючі методики недосконалі і дають сильні побічні ефекти. Команда центру сподівається, що її дослідження і створення нових ліків допоможуть національним службам охорони здоров’я різних країн.

«Дослідження психоделіків множаться, зростає обсягом наукових даних про них, що вказують на те, що ці речовини можуть забезпечити новий потужний підхід до лікування психічних розладів і, можливо, інших захворювань», — сказав один зі співробітників центру Деніел Перкінс.

На його думку, напрацювання організації вбережуть хворих від експериментів зі здоров’ям — начебто покупки псилоцибина на чорному ринку або звернення до шаманським практикам в Перу в неклінічних умовах.

«Важлива можливість для нас полягає в тому, щоб збільшити кількість наукових та клінічних даних, що підтверджують безпечне використання галюциногенів в якості засобів лікування, щоб в кінцевому результаті прийти до реєстрації ліків в регулюючих органах, включаючи Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США» , — сказав Перкінс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,