Китай назвав онлайн-ігри «електронними наркотиками»

Акції двох найбільших китайських онлайн -ігрових компаній подешевшали після того, як державне ЗМІ назвало їх «електронними наркотиками».

Акції Tencent та NetEase впали більш ніж на 10% на початку торгівлі в Гонконзі, перш ніж повернути деякі з цих втрат.

Інвестори все більше стурбовані тим, що Пекін розправляється з фірмами.

В останні місяці влада оголосила низку заходів, щоб посилити контроль над технологіями та приватними освітніми компаніями.

У статті, опублікованій державною економічною інформаційною газетою, говориться, що багато підлітків стали залежними від онлайн-ігор, і це негативно впливає на них. Випуск новин пов’язаний з офіційним інформаційним агентством Сіньхуа.

У статті цитується надзвичайно популярна гра Tencent «Честь королів», в якій говориться, що студенти грали в неї до восьми годин на день, і вимагається додаткових обмежень для галузі.

«Жодній галузі, жодному виду спорту не можна дозволити розвиватися таким чином, щоб знищити покоління», — говорилося в ньому, перш ніж порівнювати онлайн -ігри з «духовним опіумом».

Тепер Tencent заявив, що запровадить нові заходи для скорочення доступу дітей та часу, витраченого на його гру «Честь королів». Компанія також заявила, що планує врешті -решт запровадити політику до всіх своїх ігор. »

Відновлення цін на акції сталося, коли Economic Information Daily видалила статтю зі свого облікового запису на платформі соціальних медіа Wechat.

Минулого тижня акції Tencent також впали після того, як їм було наказано припинити ексклюзивні угоди про ліцензування музики з лейблами у всьому світі.

Tencent — лише одна з кількох китайських компаній, котируваних у США, Гонконзі та материковому Китаї, які цього року різко впадуть, оскільки Пекін стримує технологічні та освітні галузі країни.

Чиновники були стурбовані після того, як останній перепис Китаю показав, що народжуваність впала до найнижчого рівня за сім десятиліть.

Це один з найбільших капітальних ремонтів приватного сектора репетиторства в країні на суму 120 мільярдів доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,