У США засуджений, який назвав себе жінкою, у жіночій камері зґвалтував співкамерницю

У штаті Вашингтон педофіла, який назвав себе жінкою, перевели до жіночої в’язниці, і він зґвалтував співкамерницю.

Про це розповів колишній охоронець установи Скотт Флемінг.

Як пише National Review, Управління виконання покарань штату раніше встановило спеціальні процедури «для забезпечення справедливого ставлення до трансгендерних, інтерсексуальних та (або) гендерно неконформних осіб». Вони стосуються серед інших умов укладання та розпорядку дня та нагляду.

Ув’язненого раніше звали Хобі Бінгем, він відбував термін за секс із 12-річною дівчинкою. Після того, як його посадили, Бінгем вирішив, що він тепер Андромеда Лав, і домігся переведення в жіночу в’язницю.

За словами Флемінга, постраждала від дій Андромеди вже раніше зазнавала сексуального насильства і лікувалася в психіатричному відділенні в’язниці. Вони прожили разом близько тижня, перш ніж усе розкрилося. Як випливає зі звіту про інцидент, який потрапив до журналістів, Андромеда намагалася переконати свою жертву, що вони «родинні душі».

Персонал в’язниці, додав Флемінг, інцидент вирішив приховати: офіцер, який затримав Андромеду і зберіг рапорт на робочому комп’ютері, через деякий час виявив, що його вилучили.

А в день визволення Андромеда Лав коротко постриглася і знову почала називати себе чоловіком.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...