У США розповіли про втрачений Україною через пияцтво МіГ-29

Винищувач четвертого покоління МіГ-29, в який врізався на своєму автомобілі Volkswagen Touran п’яний 47-річний капітан Повітряних сил України, швидше за все, безповоротно втрачений, оскільки навряд чи підлягає відновленню, розповідає американське видання The Drive.

«Алкоголь, як і зловживання наркотиками, навряд чи є новою проблемою для українських військових, як і для всієї країни в цілому», — йдеться в публікації.

Видання нагадує, що інцидент стався 10 березня в Василькові (Київська область) на авіабазі 40-ї бригади тактичної авіації в ході буксирування МіГ-29. Усередині Міг-29 людей не було, стан водія Volkswagen Touran, щодо якої почалися перевірки, після надання першої медичної допомоги оцінювалося як задовільний.

The Drive зазначає, що відразу після зіткнення автомобіля з літаком останній загорівся. Вивчивши опубліковані в мережі знімки з місця події, в виданні відзначають, що, зокрема, силова установка винищувача отримала значні пошкодження.

The Drive нагадує, що «на озброєнні Повітряних сил України знаходиться близько 35 одиниць МіГ-29, в тому числі кілька двомісних навчально-тренувальних варіантів, які разом з винищувачами Су-27 становлять основу бойової авіації країни».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...