У США розповіли про перевагу Су-35С над американським винищувачем F-22

У США розповіли про перевагу Су-35С над американським винищувачем F-22

Російський винищувач Су-35С по ряду параметрів перевершує американський F-22 “Раптор” п’ятого покоління.

Про це йдеться в статті, опублікованій 8 серпня в The National Interest.

У публікації звертається увага на те, що російський винищувач має вбудовану 30-міліметрову авіаційну гармату ГШ-30-1. Завдяки шести ракетам малої дальності Р-74 класу «повітря – повітря» можна ефективно проводити бій на невеликій відстані, а авіаційні ракети Р-77 дають можливість вражати цілі за межами прямої видимості.

Як пише журнал, незважаючи на те, що основним призначенням Су-35 є завоювання переваги в повітрі, він здатний завдавати ударів по наземних цілях, так як для цього у нього є великий вибір керованих авіаційних бомб, ракети «повітря – поверхня» і крилаті ракети.

Раніше, 20 липня, глава Федеральної служби з військово-технічного співробітництва (ФСВТС) Дмитро Шугай повідомив, що Росія отримала ряд заявок від іноземних замовників на поставку багатоцільових винищувачів Су-35.

Він зазначав, що сучасна авіаційна техніка російського виробництва, в тому числі і Су-35, успішно зарекомендувала себе в ході операції ВКС Росії в Сирії.

Су-35 належить до літаків покоління «4 ++». Цей надманевровний винищувач призначений для завоювання переваги в повітрі, а також авіаційної підтримки військ і нанесення ударів по наземних і морських цілях. У російські Збройні сили надходить модифікація літака Су-35С.

При цьому в жовтні минулого року The National Interest назвав Су-35С справжнім «вбивцею». Як зазначав тоді експерт Пітер Сучіу, характеристики Су-35С роблять його одним з кращих бойових літаків у своєму класі.

F-22 “Раптор” є багатоцільовим винищувачем п’ятого покоління, який розробили для боротьби з авіацією противника, прикриття військ і тилових об’єктів від ударів з повітря, протидії повітряної розвідки ворога в денний і нічний час, в простих і складних метеорологічних умовах.

Поділитись