У США повернули до життя чоловіка через 45 хвилин після зупинки серця

Американський 45-річний турист Майкл Кнапінскі помер під час хуртовини в горах, пише Seattle Times.

Це сталося після того, як він в компанії друзів пішов похід в національному парку Маунт-Рейнір в штаті Вашингтон. Кнапінскі відстав і загубився. Додатково до цього почалася страшна завірюха, його товариші організували пошуки і повідомили про надзвичайну подію рятувальникам. Ті знайшли зниклого без свідомості у крижаного моста через річку Ніскуаллі. Чоловік провалився у воду.

При виявленні у Кнапінскі були ознаки життя, але коли його доставили в реанімацію — його серце зупинилося. Медики продовжили боротися за його життя — він був підключений до апарату екстракорпоральної мембранної оксигенації. Тільки через 45 хвилин реанімаційних заходів серце вже померлого пацієнта забилося.

«Він повернувся з мертвих. Може бути, не зовсім правильно з медичної точки зору, але його серце не билося більше 45 хвилин. Це приголомшливо», — прокоментував лікар Саман Арбабі.

Чоловік був вкрай вдячний медикам відділення інтенсивної терапії і заявив, що стане волонтером в будівництві будинків для прийомних дітей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,