У Польщі випустять наукове видання книги “Mein Kampf”

У Польщі випустять наукове видання книги “Mein Kampf”

Наукове видання книги Адольфа Гітлера “Mein Kampf” ( “Моя боротьба”) видадуть в Польщі, повідомляє видання Rzeczpospolita.


Перше критичне видання даної книги було опубліковано в Німеччині в 2016 році. Воно підготовлено за згодою німецького центральної ради євреїв Інститутом новітньої історії в Мюнхені.

Автор польського перекладу книги Гітлера, опублікованій в 1942 році, з критичним введенням і виносками – історик і політолог Євгеніуш Круль. Він працював над книгою три роки.

“Спочатку планувалося видання при співробітництві з Інститутом політичних досліджень Польської академії наук. Однак після протестів деяких вчених влади інституту в 2016 році відмовилися від участі в цьому проекті”, – повідомляє видання.

Представники видавництва в свою чергу запевняють, що “Mein Kampf” не рекламуватися, а його ціна буде високою для масової аудиторії. Автор книги, кажучи про законність публікації, в свою чергу нагадав, що Кримінальний кодекс Польщі “виключає з кримінальної відповідальності наукову діяльність”.

У квітні 2010 року “Mein Kampf” Гітлера була внесена до російського федерального списку екстремістських матеріалів.

Поділитись