У Польщі величезний сніговик став винуватцем скандалу

У Польщі величезний сніговик став винуватцем скандалу

У польському місті Лешно водії звернулися до поліції зі скаргою на «надто великого сніговика» – проблема полягала в тому, що скульптори-жартівники спорудили символ зими прямо на проїжджій частині.

– Незважаючи на те, що інцидент виглядає досить кумедним, він міг призвести до аварій. Зіткнення зі сніговиком могло суттєво пошкодити машину, – прокоментував ситуацію один із правоохоронців.

Поліцейські, які прибули на місце події, за допомогою співробітників комунальних служб розбили сніговика і прибрали брили снігу з дороги.

Невідомо, наскільки «великою» була польська споруда, але рекорд у зведенні цих снігових скульптур поки що належить австрійцям: у лютому минулого року на гірськолижному курорті Різнеральм зліпили воістину жахливого сніговика, якому навіть привласнили власне ім’я – Різі.

Висота Різі перевищила 38 метрів, на його створення пішло близько 800 тонн снігу, який постачали за допомогою двох снігових гармат, що використовуються для забезпечення снігом гірськолижних трас, а на голові гіганта красувався металевий циліндр заввишки 6 метрів.

На будівництво сніговика австрійці витратили майже півтора місяці, а Різі було внесено до книги рекордів Гіннеса, потіснивши американську снігову бабу зі штату Мен.

Поділитись