У Північній Кореї чоловік порушив карантин і був розстріляний

Влада Північної Кореї публічно стратила громадянина в якості покарання за порушення введених обмежувальних заходів на тлі коронавірусу.

Про це повідомляє видання Radio Free Asia з посиланням на джерела.

«З кінця листопада Центральний комітет [Корейської робочої партії] посилив надзвичайні карантинні заходи до «надзвичайних карантинних заходів надвисокого рівня», — розповів виданню житель провінції Північний Пхенан (Пхенан-Пукто) на кордоні з Китаєм.

«Вони влаштували публічну страту з розстрілом, щоб налякати місцевих жителів в прикордонній зоні, так як було багато контактів з людьми по іншу сторону кордону, в тому числі багато контрабанди», — сказало джерело. Засудженим до смертної кари виявився чоловік у віці близько 50 років, звинувачена в контрабанді з китайськими діловими партнерами через кордон, яка була закрита протягом більшої частини 2020 року.

Китай є найбільшим торговельним партнером Північної Кореї і спонсором допомоги, але торгівля між двома країнами впала на 75 відсотків через пандемію. Побоюючись, що контрабандисти можуть занести вірус, влада КНДР посилили свою військову присутність на кордоні, щоб забезпечити дотримання обмежень.

У листопаді повідомлялося, що в Північній Кореї стратили людей, закрили столицю і призупинили рибальство і видобуток солі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,