У НАСА відреагували на повідомлення про падіння супутника США над Києвом

У НАСА відреагували на повідомлення про падіння супутника США над Києвом

Повідомлення про падіння американського супутника у небі над Києвом недостовірні. Апарат, який мав впасти в ніч на 20 квітня, на момент спалаху все ще знаходився на орбіті.

Раніше українські ЗМІ повідомили, що голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко пов’язав подію у небі над українською столицею із падінням на Землю супутника НАСА.

«Ми відстежуємо супутник НАСА під назвою RHESSI, який зараз залишається на орбіті», – заявили в американському космічному агентстві.

Там додали, що з цього питання організація працює спільно із Міноборони США. В атмосферу землі апарат мав увійти вночі, з можливим відхиленням в одну годину. Вибух у небі над Києвом пролунав майже на шість годин раніше. У НАСА наголосили, що ризик заподіяння шкоди будь-кому на Землі внаслідок падіння апарату вкрай малий.

Нагадаємо, що ввечері в середу, 19 квітня, над Києвом та областю пролунали вибухи, що супроводжувалися яскравими спалахами. Вони відбулися до оголошення в регіоні сигналу про повітряну тривогу. Глава офісу українського президента Андрій Єрмак писав у соцмережах про те, що спалах став наслідком роботи ППО, проте пізніше видалив своє повідомлення.

Поділитись