У Мережі з’явилося фото російського Ту-22М3 із новою крилатою ракетою Х-32

Міноборони опублікувало в Мережі перше зображення далекого ракетоносця Ту-22М3 із новою крилатою ракетою Х-32 на зовнішній підвісці.

Літак з’явився у сюжеті, присвяченому інспекції глави Міноборони Сергієм Шойгу авіабази Хмеймім у Сирії. Це перші достовірні фотографії Х-32, відзначає центр аналізу стратегій та технологій (Центр АСТ) у Telegram.

Наголошується, що Х-32 створено на заміну радянській дальній крилатій ракеті Х-22 і є її глибокою модернізацією.

Незважаючи на те, що нова ракета виконана в колишньому корпусі, відмінності від Х-22 істотні: наприклад, у Х-32 новий, потужніший двигун, також за рахунок меншої за обсягом бойової частини збільшений запас палива; крім того, встановлена ​​нова перешкодно захищена система наведення – інерційна та радіолокаційна, з радіокорекцією та прив’язкою до рельєфу місцевості.

Х-32 має сильні можливості прориву ППО – зокрема, американської системи Aegis. Вона летить до мети на висоті 40 кілометрів зі швидкістю до 4,4 маху, що перевищує можливості ракети-перехоплювача SM-6 за обома параметрами.

Багаточастотний радар у головці самонаведення ракети стійкий до перешкод систем РЕБ. На ціль Х-32 пікірує вертикально, потрапляючи в «мертву зону» радарів. Дальність запуску ракети – 1 тис. кілометрів.

Раніше повідомлялося, що російські Ту-22 та МіГ-31 з ракетами «Кинжал» прибули до Сирії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,